Białowieske Drezyny

Białowieska drezyna
Białowieska drezyna

Po długiej zimowej przerwie Białowieskie Drezyny zapraszają na pierwsze wyprawy drezynami już na weekend majowy. Od 27kwietnia do 5maja będą jeździć codziennie od 10:00 do 20:00. Proponują wycieczki otwarte z grupami łączonymi lub wyprawy drezynami na wyłączność. Dysponują drezynami zarówno 12 osobowymi, jak również drezyną 5 osobową. Wszystkie pojazdy są napędzane przez gości. Najbardziej popularną wycieczką jest trasa z Białowieży Towarowej do Miejsca Mocy przez Puszczę Białowieską – całość trwa ok. 2 h w obie strony.

Przez cały weekend majowy od 27 kwietnia do 5 maja codziennie są wyjazdy o 10:00 z Białowieży Towarowej do Miejsca Mocy, powrót o 12:00. Cena od osoby dorosłej – 25 zł, ulgowy dla dzieci, uczniów i studentów – 20 zł, dzieci do lat 3 bezpłatnie – obowiązuje pełna rezerwacja miejsc. 

Również 3 maja Białowieskie Drezyny zapraszają, na dłuższą wycieczkę drezynową do Puszczy Białowieskiej z Białowieży Towarowej do Czerlonki przez Miejsce Mocy – wycieczka trwa 3,5 h w obie strony. Start nastąpi o 12:30, a powrót planowany jest na godzinę 16:00. Po drodze będzie zwiedzane Miejsce Mocy i z pokładu drezyny urokliwe zakątki Puszczy Białowieskiej. Cena od osoby dorosłej – 40 zł, ulgowy dla dzieci, uczniów i studentów – 35 zł, dzieci do lat 3 bezpłatnie – obowiązuje pełna rezerwacja miejsc. 

Pełna oferta i rozkład jazdy Białowieskich Drezyn znajduje się na stronie internetowej: www.drezyny.bialowieza.pl

Zgłoszenia przyjmowane są codziennie od 10:00 do 20:00
telefonicznie: 783 002 927 (numer sieci plus – opłata zgodnie z taryfą twojego operatora);

mailowo: bialowieza@drezyny.com.

Białowieska drezyna